300 nowych miejsc pracy w Rzeszowie. Deloitte zatrudnia

udostępnij na:
write-593333_960_720

W czerwcu firma Deloitte zamierza utworzyć w Rzeszowie Regionalne Centrum Usług dla Audytu na Europę Środkową. Będą w nim pracować specjaliści, współpracujący z zespołami audytu w biurach firmy w innych państwach regionu. Docelowo w rzeszowskiej placówce prace znajdzie 300 osób.

Centrum będzie zajmować się przygotowywaniem dokumentów dla działów audytu, zbieraniem informacji dotyczących klientów oraz poszczególnych branż i sektorów, a także badaniem sprawozdań finansowych. Pracę znajdą w nim nie tylko specjaliści z zakresu audytu finansowego, ale również absolwenci i studenci kierunków związanych z finansami, ekonomią lub zaawansowanymi technologiami.

Z zaplanowanych 300 miejsc pracy Deloitte utworzył w Rzeszowie już ponad 70. Docelowy stan zatrudnienia ma zostać osiągnięty do 2021 roku. Przypomnijmy, że jest to jedna z największych międzynarodowych firm świadczących usługi z zakresu audytu, konsultingu i doradztwa podatkowego, wchodząca w skład tzw. Wielkiej Czwórki audytu (obok EY, KPMG oraz PwC). Działa w ponad 150 krajach, zatrudniając ponad 200 000 osób. W polskich oddziałach firmy Deloitte pracuje obecnie około 1400 specjalistów.